grupa Karola Klepaka
sabunia portal
A. Opłacona wszystkie składki (27 osób):
1 Bochenek Łukasz
2 Depta Paweł
3 Godlewski Filip
4 Gorzecki Marek
5 Józefowicz Mirosław
6 Józefowicz Elżbieta
7 Józefowicz Marcin
8 Klepacki Kacper
9 Klisch Michał
10 Kokoszka Arkadiusz
11 Kokoszka Aldona
12 Korus Krzysztof
13 Koziarek Tomasz
14 Łękowski Jerzy
15 Małowiejski Piotr
16 Niedbalec Marcin
17 Nowakowski Maciej
18 Olborski Miłosz
19 Skrzypczak Mikołaj
20 Soliński Dariusz
21 Szulik Piotr
22 Zakonnik Andrzej
23 Tamioła Artur
24 Fitzermann Dariusz
25 Nowak Paweł
26 Wiatrak Paweł
27 Majer Bożena
B. Brak składki za 2006 rok (18 osób):
28 Bajsarowicz Tomasz
29 Brandt Jacek
30 Burzyńska Karolina
31 Gondek Grzegorz
32 Idźkowska Ewa
33 Jopek Łukasz
34 Kopa Marta
35 Korach Przemysław
36 Król Piotr
37 Król Paweł
38 Lachocki Sebastian
39 Militowski Dawid
40 Piontek Marta
41 Polaków Kamil
42 Salamon Michał
43 Sarapata Maciej
44 Soboń Karol
45 Świder Krzysztof
C. Brak składki za 2006 i 2005 rok (9 osób):
46 Bolanowski Jan
47 Brandt Marcin
48 Gajur Monika
49 Kazior Grzegorz
50 Leszczyński Michał
51 Orzechowski Dariusz
52 Słaboński Leszek
53 Sztechmiler Tomasz
54 Żuchowski Bartłomiej
D. Zadeklarowany brak zainteresowania członkostwem w Stowarzyszeniu (4 osoby):
55 Olborska Agata
56 Panek Sylwia
57 Papiński Maciej
58 Szymański Bartosz
Trwa uzyskiwanie odpowiedzi od osób z grup B i C na temat ich przyszłości w PSGRiP. Szacujemy, że na pozostanie w Stowarzyszeniu zdecyduje się (i ureguluje zaległości) ok. 15 (do 20) z nich. Pozostali zostaną przed Walnym wykluczeni w grona członków. Dojdzie jeszcze Roy, co dawałoby liczbę 43-48 członków Stow. w momencie Walnego, czyli do przegłosowania ew. zmian w statucie potrzebna będzie obecność 22-24 osób.
Kolejne przesunięcia:
A. Opłacone wszystkie składki (31 osób [+3] ):
1 Bochenek Łukasz
2 Depta Paweł
3 Godlewski Filip
4 Gorzecki Marek
5 Józefowicz Mirosław
6 Józefowicz Elżbieta
7 Józefowicz Marcin
8 Klepacki Kacper
9 Klisch Michał
10 Kokoszka Arkadiusz
11 Kokoszka Aldona
12 Korus Krzysztof
13 Koziarek Tomasz
14 Łękowski Jerzy
15 Małowiejski Piotr
16 Niedbalec Marcin
17 Nowakowski Maciej
18 Olborski Miłosz
19 Skrzypczak Mikołaj
20 Soliński Dariusz
21 Szulik Piotr
22 Zakonnik Andrzej
23 Tamioła Artur
24 Fitzermann Dariusz
25 Nowak Paweł
26 Wiatrak Paweł
27 Majer Bożena
28 Leszczyński Michał
29 Militowski Dawid - przelew na konto,
30 Polaków Kamil - przelew na konto,
31 Świder Krzysztof - przelew na konto.
B. Brak składki za 2006 rok (12 osób [-4 - 3 zapłaciły składkę, 1 przeszła do grupy D]):
32 Brandt Jacek
33 Burzyńska Karolina - wpłaci na Walnym
34 Gondek Grzegorz
35 Idźkowska Ewa
36 Jopek Łukasz - zadeklarował uzupełnienie składek przy najbliższej okazji
37 Kopa Marta - wzięła numer konta, czekam na wpłatę
38 Korach Przemysław - wziął numer konta, czekam na wpłatę (ew. wpłaci na Walnym)
39 Piontek Marta
40 Salamon Michał
41 Sarapata Maciej - wziął numer konta, czekam na wpłatę (ew. wpłaci na Walnym)
42 Soboń Karol
43 Bajsarowicz Tomasz
C. Brak składki za 2006 i 2005 rok (5 osób [-1 - przeszła do grupy D]):
44 Słaboński Leszek - najprawdopodobniej wpłaci na Walnym (info od Soula )
45 Bolanowski Jan - wziął numer konta, czekam na wpłatę (ew. wpłaci na Walnym)
46 Gajur Monika
47 Kazior Grzegorz
48 Sztechmiler Tomasz
D. Zadeklarowany brak zainteresowania członkostwem w Stowarzyszeniu (10 osób [+2]):
49 Lachocki Sebastian - składka do 2005 włącznie
50 Żuchowski Bartłomiej - składka tylko za 2004
51 Brandt Marcin - składka tylko za 2004
52 Król Piotr - składka do 2005 włącznie
53 Król Paweł - składka do 2005 włącznie
54 Olborska Agata - składka do 2005 włącznie
55 Panek Sylwia - składka do 2005 włącznie
56 Papiński Maciej - składka do 2005 włącznie
57 Szymański Bartosz - składka tylko za 2004
58 Orzechowski Dariusz - składka tylko za 2004
Wyniki Regat Otwarcia Sezonu Nieporęt, 30.04. - 01.05.2006 r.
M-ce Imię i nazwisko sternika Numer jachtu Nazwa jachtu Załoga Klub Wyścig I Wyścig II Wyścig III Wyścig IV Suma pkt.
KLASA T
1 Andrzej Sobieszek VH592 GRUPA PZU Jan Majko WKS 1,2,1,3, 4
2 Krzysztof Dąbrowski VG372 CZUPUR Ryszard Bownik TKKW Wodnik 2,3,2,2, 6
3 Tomasz Wąsowski VA105 SZWAGRA CIEŃ Narcyza Wąsowska KKW KLAN 4,4,3,1, 8
4 Mieczysław Pakultinis VK 754 EOL Dorota Michalak Klub Uczelniany ALS WAT 3,1,4,4, 8
nie klas. Janusz Wojcieszuk VC 746 Łukasz Kobiec KKW KLAN DNF ,DNC,DNF,DNC, 18
KLASA OMEGA
1 Piotr Marcyaniuk POL29 STRESS Wojciech Marcyaniuk, Michał Ruczyński YKP Warszawa 2,2,1,1, 4
2 Aleksander Bienias POL30 TURKUĆ P. Dorota Paziewska, Krzysztof Rubinkowski YKP Warszawa 1,1,DNF,DNC, 6
3 Maciej Bienias VC11 Jakub Folczak, Michał Obłój YKP Warszawa 3,3,2,2, 7
KLASA T1
1 Grzegorz Guzowski VD201 LIDA Bartłomiej Guzowski KS Spójnia Warszawa1,1,1,DNC, 3
2 Krzysztof Pluta VC1654 STASIEŃKA NA FALI Łukasz Goździk DNF,2,4,2 8
3 Edward Szczawiński POL5477 MEZULLA Sławomir Rosłon 3,3,3,3 9
4 Marek Kowalski POL 7999 OILER 2 Mariusz Wandasiewicz DNF,8,2,1 11
5 Anetta Wilczyńska POL71 BRUXSA Anna Konarzewska Klub Regatowy Łódź 2,6,6,5, 13
6 Tomasz Brzozowski I2630 Michał Brzozowski 5,5,5,4, 14
7 Artur Wąsowski VC837 WINDY DUST Ewa Więcławska, Piotr Chymkowski, Artur Urbański KKW KLAN 6,4,8,6 16
8 Karol Pajka POL21 TRZY PASKI Agnieszka Zajączkowska, Damian Nowak KKW KLAN 4,7,7,7, 18
9 Piotr Baryłka VE37 JUTRZENKA Krzysztof Wierzbicki, Piotr Kosmowski KKW KLANDNF,DNC,9,8, 27
KLASA T2
1 Wojciech Spisak KR999 CALIBRA Aleksandra Spisak, Jakub Siuta 1,1,1,DNC, 3
2 Grzegorz Banaszczyk POL51(52) WIND Marcin Celmerowski 5,2,2,1, 5
3 Adam Kochanowski VA495 SKODA Tomasz Galarda, Mirosław Jakubiak 4,6,4,2, 10
4 Krzysztof Trześniewski POL5858 DYZIO Zbigniew Rychciński, Katarzyna Krasuska 2,4,5,DNF, 11
5 Andrzej Lewandowski VC59 JAŚ Ryszard Tyczyński, Agnieszka Żmudzińska KS Polonez DNF,5,3,3, 11
6 Sylwester Pietrucha VA492 GMINA NIEPORĘT Krzysztof Aniołkowski, Alicja Sokołowska, Bartek Kozibąk3,3,9,DNC, 15
7 Michał Karasek VA496 PROCHEM S.A. Daria Cherubin, Sabina Wyderko, Agata Buba 7,DNC,8,4, 19
8 Marek Pietrucha VA498 GMINA NIEPORĘT Sławomir Wierzchoń, Edward Pietrucha 6,7,6,DNC, 19
9 Karol Konieczny VA501/499 PROCHEM S.A. Michał Konieczny, Małgorzata Jankowska 8,8,7,5, 20
ŻEGLARSKA LIGA BIZNESU
1 Adam Kochanowski VA495 SKODA Tomasz Galarda, Mirosław Jakubiak 2,2,1,1, 4
2 Sylwester Pietrucha VA492 GMINA NIEPORĘT Krzysztof Aniołkowski, Alicja Sokołowska, Bartek Kozibąk 1,1,5,DNC, 7
3 Marek Pietrucha VA498 GMINA NIEPORĘT Sławomir Wierzchoń, Edward Pietrucha 3,3,2,DNC, 8
4 Michał Karasek VA496 PROCHEM Daria Cherubin, Sabina Wyderko, Agata Buba 4,DNC,4,2, 10
5 Karol Konieczny VA501/499 PROCHEM S.A. Michał Konieczny, Małgorzata Jankowska 5,4,3,3, 10
KLASA T3 + TR
1 Jan Jakowicki POL4477 SOSNA Ryszard Sosnowicz, Maciej Jankowski, Andrzej Woźniakowski JUWENIA OLSZTYN 1,1,1,DNC, 3
2 Zbigniew Rembiewski POL2199 SŁONI Jan Kulikowski, Krzysztof Kulikowski TKKF Wodnik DNF,2,2,1, 5
nie klas. Hubert Cieślak POL10001 AGATA 7 Łukasz Latoszek, Paweł Szuberla DNC,DNC,DNC,DNC, 12
KLASA SKIPPI 650
1 Wojciech Myśliwiec POL5940 MARYNARKA WOJENNA Ireneusz Kamiński, Michał Czerwiec, Michał Kiermacz KS Iskra przy AMW 2,1,3,1, 4
2 Paweł Oskroba POL 9966 TOYOTA ŻERAŃ Michał Leszczyński, Bolesław Płachecki KS Spójnia Warszawa 1,5,1,2, 4
3 Michał Bułkin POL5920 SIŁY POWIETRZNE Paweł Czoczys, Maciej Jaskóła KS Iskra przy AMW 3,2,2,3, 7
4 Andrzej Wegner POL5930 WOJSKA LĄDOWE Piotr Skupin, Sławomir Płotka KS Iskra przy AMW 4,3,4,7, 11
5 Zbigniew Michalski POL5980 ŻANDARMERIA Wiesław Jaranowski, Jerzy Zygadło KS Iskra przy AMW 5,4,5,4, 13
6 Edyta Pietryka POL 5358 MANSARD Piotr Kędziora, Maciej Świeciński, Michał Świątek BTŻ 7,10,6,5, 18
7 Waldemar Sałata POL8833 SPRAY Adam Sałata, Rafał Sałata KS Spójnia Warszawa 10,7,7,6, 20
8 Przemysław Świąć POL 6070 GARNIZON WARSZAWA Grzegorz Lutrzykowski, Piotr Tucki KS Iskra przy AMW 6,8,9,8, 22
9 Dominik Ostrowski POL5339 NISSAN Tomasz Dębecki, Piotr Malski MKS Dwójka Warszawa 9,6,8,BFD, 26
10 Krzesimir Sieczych POL5523 SM LEGIONOWO Marek Sieczych, Dariusz Gotlib UKS Szkwał 8,11,DNF,9, 28
11 Tomasz Rybicki POL6014/7733 ATTIS DEVELOPMENT Zbigniew Klepacki, Jarek Lipiński DNF,9,10,BFD, 31
Cytat
A sami byli dla siebie większym ciężarem niż ciemność. Mdr 17,20
A sami byli dla siebie większym ciężarem niż ciemność. Mdr 17,20_2